Описание
Реф. номер: 18847. БЕЗ КОМИСИОН ЗА КЛИЕНТИ !!!!
- Агенция Авеню Риъл Естейт, с голямо удоволствие Ви представя:Нов комплекс от апартаменти в процес на строеж, в район Кючук Париж, Пловдив;
- Проектът е стартирал през месец октомври 2021 г;
- Планираният срок за завършване на строителството е 24 месеца, а Акт 16 е предвиден до 12.2023 г;Ниско строителство, с малко апартаменти на етаж и отлично разпределение;
- Апартаментите ще бъдат завършени по Български Държавен Стандарт. Вносна алуминиева дограма, с троен стъклопакет и четири сезона стъкло, за максимален комфорт през цялата година. Заложили сме и ще изпълним по проект още видеонаблюдение, филтриране на питейната вода, страхотни детайли от окачена фасада и най-високо качество на топлоизолационния пакет.
Впечатление прави и вътрешната архитектура, която е изпълнена по немски стандарт, единствено и само с прави ъгли и стени. Това дава възможност на новите собственици да използват закупените площи максимално, съобразявайки ги с интериор по свой вкус.
- Общите части ще бъдат завършени много луксозно, със скрито осветление, мазилка по стените, окачени тавани и много други приятни изненади. Асансьорите и входните врати са от най-висок клас, от европейски и световни, водещи производители.
Авеню Имоти Ви предлага да се възползвате от професионално кредитно посредничество чрез Credit Center при ипотека, потребителски кредит и рефинансиране!
-УСЛУГАТА Е ИЗЦЯЛО БЕЗПЛАТНА!
-ИЗГОТВЯНЕ НА НЯКОЛКО ОФЕРТИ ОТ ВОДЕЩИ БАНКИ!
-НАЙ-ИЗГОДНИ УСЛОВИЯ СПРЯМО ВАШИЯТ ПРОФИЛ!
-НЕ Е НЕОБХОДИМО ДА СЕ РАЗКАРВАТЕ ВЪВ ВСЕКИ КЛОН НА РАЗЛИЧНИ БАНКИ!
Адрес
- Държава: България
- Град: Пловдив
- Квартал: Кючук Париж
- Имот Ид 18847
- Цена 89,890€
- Вид Имот 3-стаен
- Статус на Имота Продава
- Година на строеж 2022
- Обща Площ 101 m2
- Вид Имот 3-стаен
- Вид строителство Тухла
- Етаж 4